Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
27-Jul-2004
Приємно за сусiдiв

24 липня 2004 року у м.Шепетiвка Святiйший Патрiарх Київський i всiєї Руси-України Фiларет освятив Свято-Миколаївську церкву. Для 50-тисячного мiста це перший храм УПЦ КП. Громада повнiстю вiдреставрувала примiщення напiвзруйнованої бiблiотеки, звiвши храм поблизу залiзницi. В освяченнi брали участь архiєпископи Антонiй (Махота) та Димитрiй (Рудюк), священники з єпархiї та найближчих парафiй.
Мiський голова Шепетiвки В.Малькiн повiдомив про рiшення мiської влади видiлити дiлянку у центрi мiста пiд зведення ще одного храму УПЦ КП.
Наступного дня в Нетiшинi було освячено церкву Архистратига Михаїла. В нiй повнiстю завершене цокольне примiщення, де вiдбуваються служби, пiднята на декiлька метрiв верхня частина будiвлi. Мiський голова М.Панасюк пообiцяв присутнiм закiнчити будiвництво церкви вже цього року.
В Славутi також йде будiвництво храму УПЦ КП. На даний момент ведуться роботи на цокольному поверсi адмiнбудинку. Вiдрiзняється все це вiд сусiдiв повною байдужiстю мiсцевої влади до проблем громади.