Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
05-Jul-2004
Початок липня

"У день державного свята вулицi Славути не прикрашенi державними прапорами . жодним. Вулицi заваленi купами смiття. Мiсто вiдмiчає, тiпа, День Конституцiї." . так можна описати вiдзначення все ж таки державного свята в Славутi.
Все правда. Нi прапора, нi жодного бодай виступу вiд влади перед мiтингом протесту, що зiбрався перед виконкомом. Правильно . подумаєш, якеєсь "насєленiє" голосить про той аварiйний другий блок, який от-от запустять, про бази снарядiв, якi може очiкувати доля мелiтопольських складiв, про жебрацьке життя. I даремно депутат Верховної Ради А.Матвiєнко запрошував когось з бiлого будинку вийти i сказати, що всього цього не iснує . вiдповiдi так i не було.
Резонно . тим, в будинку, Конституцiя не писана.

***

До речi, про смiття. Воно валяється купами на вулицях мiста другий тиждень поспiль. Кажуть . нема бензину для смiттєвозiв. Iмпровiзованi звалища виникають бiля кожного будинку. Мiльйони жирних мух крутяться навколо, бродячi собаки i коти розтягують недоїдки, сморiд розповсюджується аж до верхнiх поверхiв, населення почало самотужки вивозити вiдходи до навколишнiх лiсiв . можна уявити, яке амбре буде там за тиждень. Що буде далi, наразi невiдомо . люди-бо вже звикли, що кожен виживає сам по собi навiть у такому суто побутовому питаннi, а тепер традицiя чекати смiттєвоза в точно визначений час минулася...
Невже назавжди?

***

Майже 150 представникiв Славути, району i мiста Нетiшина взяли участь у київському мiтингу з приводу висунення В.Ющенка у Президенти. Загалом поїздка пройшла спокiйно . на тлi того, що в дуже багатьох регiонах, за iнформацiєю pravda.com.ua, влада просто не пропустила автобуси з людьми до Києва. Делегацiя вiд областi нараховувала близько 2.000 учасникiв. Всього в колонi, що розтяглася вiд ЦВК до Лаври (а це майже 5 кiлометрiв), було близько ста тисяч людей . з усiх регiонiв України.
Характерно, що проституйованi телеканали на кшталт "Iнтера" знизили число учасникiв в 30 разiв. Регрес очевидний . ранiше зменшували не бiльше, нiж в 10.