Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
05-May-2004
Чи є у мiстi влада - 2

Є! На площi є будинок, в будинку - кабiнети з табличками, в кабiнетах - чиновники, в чиновникiв - зарплати. За цi зарплати вони пишуть народу вiдмазки, якими той народ має задовольнятися. Це, типа, влада.
Ось вiдповiдь мiського голови М.О.Полiщука N161/01-14 вiд 13 квiтня 2004 року на запит про самочинне зведення пам'ятника Ленiну в Славутi. Питання розглядалося на сесiях мiської ради 16.12.2003р та 11.03.2004р., рiшення не приймалися, з порядку денного питання знiмалося бiльшiстю голосiв. Правильна логiка, отже, така: раз питання знiмалося, то i рiшення не могло бути (хоча повинно б). Але голова стверджує, що вiдсутнiсть результату - також результат, отже, все нормально, це i є рiшення: на сесiї поговорили. I того достатньо. Крапка. Голова погодився - нiби, дiйсно, свавiлля. А з iншого боку - мiська влада палець об палець не вдарила, аби те свавiлля припинити. А у складi виконкому, мiж iншим, є чиновник (кабiнет, зарплата), який має наглядати за тим, що будується у мiстi. Не кажучи вже про центр мiста. Замiсть того, аби застосувати владу до порушникiв, виконком... звертається до прокуратури i мiлiцiї, аби тi встановили, хот ж це серед бiла дня пiдiгнав важку технiку i безкарно поставив собi те, що захотiв. Отже, голова i його пiдлеглi в купi з мiлiцiєю i прокуратурою iмiтують мiсцеву урядову кризу, шукаючи отих таємничих будiвельникiв, в той самий час як в попереднiх листах-вiдмазках з виконкому йдеться про конкретних порушникiв - мiсцеву органiзацiю КПУ. Мабуть, саме ця коротка пам'ять дозволила 22 квiтня i 1 травня мiлiцiї встановити пост охорони поблизу монумента - "щоб не допустити провокацiй" (адже в Славутi вирiшено всi проблеми зi злочиннiстю, i мiлiцiї немає що робити на темних провулках i околицях). Мало того - тодi ж i там же помiчений один з головних комунiстiв мiста, вкупi з здоровенним собацюрою, який ганяє без намордника навколишнiми вулицями - охороняє.
Вочевидь, коли добровiльному вертухаю колись щось видасться i вiн натравить собаку на випадкового перехожого - то i тодi голова Полiщук писатиме черговi вiдмазки "оскiльки особу собаки встановити не вдалося, вважати укуси недiйсними..." Те ж саме, мабуть, вiдбудеться, коли хтось поставить пам'ятник Гiтлеру.
Ось така нiжна дружба мiж мiсцевим шефом СДПУ(о) i мiсцевими шефами КПУ. Прямо вiддзеркалення тiсних братерських вiдносин головного комунiста Симоненка i головного есдека Медведчука.
Чого не зробиш заради влади, правда ж?