Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
05-May-2004
Байки вiд Президента i мiнiстра

...От коли слухаєш Президента України (вiн же - Верховний Головнокомандувач Збройними Силами) Л.Кучму i мiнiстра оборони Є.Марчука (генерала армiї вiд СБУ), вони лише й роблять, що переймаються долями вiйськовослужбовцiв та їх родин. Це в теорiї i з екранiв. А на практицi i в життi?
Приклад. Служив в 97 ОМБр прапорщик Ю.Пиголь. У квiтнi 2004 року його виключено з спискiв бригади. Звiсно, без розрахунку, зате з обiцянками в стилi Головнокомандувача i мiнiстра. Оскiльки прапорщику для пенсiї не вистачало вислуги, вiн повинен був стати на облiк в центрi зайнятостi. Але не так сталося, як гадалося. Для початку колишнього вiйськовика направили до воєнкомату - уточнити статтю, за якою його звiльнено. Пiсля цього спiвробiтники центру раптово запiдозрили пiдробку документiв. Пiсля цього з'ясувалося - аби потрапити на прийом, де розглядатиметься питання про реєстрацiю в центрi, потрiбен талон з номером. А от - сюрприз! - талонiв таких нема i може не бути.
Коло замкнулося.
I це лише перший звiльнений! А попереду - сотнi. Що ж буде тодi?
У тiй же 97 ОМБр служить майор I.Пиголь - брат Ю.Пиголя. Управлiння виховної роботи Захiдного оперативного командування, аби позбутися обидвох вiйськових, запропонувало майору посаду у В/Ч А0998 (м.Яворiв). Майор вiдмовився. Справа в тому, що цю посаду пропонують всiм (достоту як у М.Жванецького - "Познайомте його з моєю дочкою!" - "А вона йому пiдiйде?" - "Звiсно, вона всiм пiдходить!") - у Яворовi, вже намiчено скорочення цiєї посади. А в Славутi вiдрапортують - "Людина працевлаштована." Крiм того, люди тримаються там, де є житло. В даному випадку на це не зважають - аби все було "документально", а там хоч трава не рости.
Повертаючись до рiшення Управлiння виховної роботи Захiдного оперативного командування щодо доцiльностi звiльнення I.Пиголя, варто зазначити - до вислуги в 20 рокiв йому залишилося трохи бiльше року. I хоча майору до Яворова тричi пропонувалися посади (при цьому двi - в Славутi), керiвництво кожного разу просто не доводило справу до кiнця. Як кажуть, "пропоную тобi - не значить є в тебе." А до фiнiшу доведемо лише Яворiв...
Слiд додати, що обидва брати є активними членами Спiлки офiцерiв України. Ось це i є першопричиною їх звiльнення. Без усiлякої турботи про їх родини.
Нема людини - отже, нема й проблеми.

В.Скомороха, голова мiської органiзацiї СОУ