Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
05-May-2004
Новини Славутчини

22 квiтня, на День Землi, свою першу акцiю здiйснили пластуни станицi Славута. Разом iз представниками Спiлки офiцерiв України вони взяли участь у очищеннi берегiв та русла рiчки Утка на вiдтинку вiд пивзаводу до довгого мiстка.
До цього ж дня отримали подарунок жителi злощасних будинкiв NN103, 105 та 107 по вул. Князiв Сангушкiв. Там повним ходом будується АЗС. Будiвельникiв вiд АТ "Прогрес" (керiвник - депутат обласної ради А.Фрiдман) не спиняє нi близьке сусiдство житлових будинкiв, нi навiть мiна часiв Другої Свiтової вiйни вiд 120-мм. мiномету, яку знайшли на другий день Великодня. Не варто й казати, що нiхто i не поцiкавився - скiльки там ще може бути мiн, оскiльки вiдкриття АЗС - на першому мiсцi. Запланована дата - 16 липня. Мало того - на вiдстанi 200 метрiв свою АЗС спорудило АТП 16845. Звiсно, гуляти - то гуляти. Завершує букет подарункiв невiдомий поки що добродiй, що звозить на болотяний майданчик поруч з будинками усiлякий непотрiб, гiрший вiд побутового смiття - як-от бiтум. Вже завезено кiльканадцять машин. Результат вiдчутний - сонце пригрiло, i пахощi линуть на декiлька сот метрiв. Мiж iншим, схожа ситуацiя i перед Будинком Офiцерiв, i бiля швейної фабрики - таке враження, що мiсцева влада надумала зекономити на прибираннi мiста, i от вже смiття - не смiття, а прикраса. Тепер мешканцi багатоповерхiвок вiдчують турботу влади у прямому розумiннi слова. Отже, маємо: сусiдство руберойдового заводу, шум i амбре шосе 2Р98, двi АЗС, АТП, родовище бiтуму... Чого ми ще не досягнемо?
А влада?
А вона не вбачає в цьому проблеми. Так само, як i екологiчна та санiтарна служба разом з прокуратурою. Обласнi управлiння цих же служб також вважають, що все нормально.
Хотiлося б зауважити, що над ними також є начальство. А в трьох будинках живуть люди - i то багато - якi навчилися вiдстоювати власнi права.

В.Скомороха, координатор громадсько-полiтичного об'єднання "Демократична Славутчина"