Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
20-Apr-2004
18 квiтня як точка бiфуркацiї української демократ

*Бiфуркацiя (вiд лат. bifurkus - роздвоєний) - роздвоєння на двi течiї

Вже перший погляд на те, що вiдбувалося в недiлю в Мукачевому, i на те, що там тiєї ж недiлi не вiдбулося, дозволяє зробити дуже неприємнi для всiх нас - фiзичних та юридичних осiб, суб'єктiв господарської дiяльностi та оподаткування, об'єктiв полiтичного процесу та носiїв iдеологiчних пiдходiв абощо - висновки.

Перший. СДПУ(о) остаточно загнала сама себе до глухого кута. I саме тому вона карколомним темпом перетворюється з небезпечної в надзвичайно небезпечну та деструктивну для країни полiтичну силу.

Гра за принципом "все або нiчого", свiдома дестабiлiзацiя суспiльно-полiтичних вiдносин та правил, що склалися за часiв президентури Кучми, нахабне та брутальне спалення мостiв, якi ведуть чи то на Захiд, чи то до переговорiв з помiркованими, конструктивними силами як в лавах опозицiї, так i бiльшостi - цiлком бiльшовицький, лєнiнсько-троцькiстський пiдхiд до найважливiшої, в принципi, справи: захоплення влади за будь-яку цiну.

Другий. Така полiтика об'єктивно перетворює ВСI сили, якi входять до складу "бiльшостi" - i в першу чергу їх лiдера, Вiктора Януковича - на "заручникiв" цього агресивно-деструктивного курсу.

Головна його цiль - загнати всiх парламентських "бiльшовикiв" в той-таки глухий кут, в якому опинилася сама соцiал-демократична партiя.

Третiй. Головне питання - чи були подiї в Мукачевому репетицiєю державного перевороту в країнi? Вiдповiдь на це повиннi дати насамперед Верховна Рада та тi її зверхники (в першу чергу, координатор бiльшостi, лiдер фракцiї СДПУ(о), представник голови держави в парламентi) та iншi достойники, якi впродовж останнiх рокiв хiба що у макiтри дно не стерли, пояснюючи iсторичну необхiднiсть конституцiйної стабiльностi як найефективнiшого запобiжника на шляху деструктивних сил.

Ось вам Мукачеве, ось вам деструктивнi сили, ось вам "як нiколи сильна влада" - цiкаво, що буде далi?

Четвертий. Як прореагує на цi подiї "Наша Україна" та БЮТ - самозрозумiло. Самозрозумiло, як прореагують на них комунiсти та прихильники Мороза. Вiдкритим залишається питання про реакцiю тих, кому впродовж тих-таки рокiв втовкмачували, що страшнiшої за Ющенка в українськiй полiтицi iстоти немає.

Що вони говоритимуть i робитимуть тепер, коли всiм вже вiдкритим текстом пояснили та вiдкритими дiями продемонстрували: що чекає навiть не чинних полiтикiв, а людей, далеких вiд полiтики, тих, до кого зверненi палкi слова заяви СДПУ(о) вiд 8 квiтня - якщо дати тим людям можливiсть робити те, що зроблено у Мукачевому, в масштабах всiєї країни?

Костянтин Малєєв, Ден Яневський, для УП, 19.04.2004, 19:42
http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/april/19/3.shtml

---

P.S. Славутський аспект Мукачева.
Логiка владного хамства, яке вiдбувається в Славутi, а також подiї в Нетiшинi та Шепетiвцi свiдчать - СДПУ(0) таки перетворилася на кримiнальну банду, що дiє нацiонал-соцiалiстичними методами (в розумiннi саме ТИХ нацiонал-соцiалiстiв, очолюваних Гiтлером). I виходити треба саме з цього: ми маємо справу не з якимись там опонентами, а звичайним рецидiвiстським бидлом. Якщо йому, бидлу, потрiбно буде стрiляти - воно i буде стрiляти. Якщо йому сподобається ваш офiс - воно викине вас на вулицю. Якщо йому сподобається ваша дружина, сестра, дочка - воно згвалтує прямо на вулицi пiд мовчазну згоду т.зв. влади.
Але що взяти з органiзацiї, яку очолює син фашистського наймита.
Уроки татуся, вочевидь, не минулися даремно...