Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
31-Oct-2002
Традиції УПА продовжити

Напередодні ювілею створення Української Повстанської Армії, міська організація Спілки офіцерів України спільно з міською організацією Народного Руху України організували перехід ліцеїстів військово-математичних груп Славутського спеціалізованого ліцею інтернату та старшокласників міста до пам'ятника загиблим воякам УПА поблизу села Стригани.
Біля пам'ятника групу школярів (35 осіб), які йшли з Державним прапором, чекали ветерани УПА . Іван Зеленюк, Роман Галей та донька одного з вояків Галина Бережнюк. Там вони почули спогади ветеранів і вірші доньки упівця, якому не судилося дожити до 60-річчя УПА. Окрім цього, усі отримали текст присяги вояків Української Повстанської Армії. Ліцеїсти, в свою чергу, виконали для ветеранів повстанських пісень.
Символічно, що саме напередодні ювілею створення УПА, представники Славутської учнівської молоді, саме біля пам'ятника національним героям, вирішили проголосити про створення міської молодіжної організації Народного Руху України з метою проведення в життя національних ідей серед молоді Славути. Про це заявила ініціативна група учнів міста в лиці Мазуркевича Володимира, Савчука Олега, Токарського Андрія.