Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
12-Mar-2004
Славутський район другий в областi - i це кiнець..

За комплексною оцiнкою соцiально-економiчного розвитку районiв областi за минулий рiк, Славутський район вийшов на друге мiсце на Хмельниччинi.

Що ж уже казати про iншi райони, коли з усiх сiльськогосподарських пiдприємств впевнено тримаються лише п'ять, та ще з десяток, що розрахувалися зi своїми працiвниками по зарплатi. А в той же час досi не запрацював Ганнопiльський спиртозавод. Правда, на пiдприємствi створено мiсячний запас зерна i мазуту i незабаром завод запустять, розпочнеться виробiток спирту. Iнвестори навiть запевняють, щодо кiнця цього року разрахуються з боргами, виробляючи спирт.
А от Романiвському цегельному заводу не пощастило. Iнвестори з Одеси вклали в обладнання 500-700 тис. грн. i видихалися, створивши тримiсячну заборгованiсть по зарплатi та iнших платежах. Якщо до кiнця лютого вони не розрахуються з боргами, то їхнє майно реалiзують на погашення боргiв. Все ж таки ведеться робота по пiдготовцi до виробництва цегли.
А що робити з маслоробним комбiнатом, не знає нiхто. Комбiнатом володiє якийсь росiйський банк. Змiнюються iнвестори, а толку нiякого. Бiльше двох рокiв тривають безперервнi господарськi суди, а стабiльного власника нема. Сьогоднi там задiяний "Агропрогрес". Комбiнат потрiбно щодоби 70 тонн молока. Вже й схема його доставки продумана, залишилося лише знайти кошти, щоб усе запрацювало.
Не краще становище i на Славутсько-Полянськiй паперовiй фабрицi, де загальна заборгованiсть пiдскочила до 300 тис. грн. з усiх платежiв.
А все це разом не дає можливостi достатньо наповнювати мiсцевi бюджети. Що ж до сiльськогосподарських пiдприємств i спiлок, то райдержадмiнiстрацiя сподiвається на подальшу спiвпрацю з "Агропрогресом", який у 2003 р. прокредитував селян на 280 тис. грн.

"Подiльський кур'єр"