Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
13-Jun-2003
Розiбрались...

Дивно - щоб не сказати iнакше - виглядає ситуацiя, яка ось вже пiвроку розглядається то в одних правоохоронних органах (мiлiцiя), то в iнших (прокуратура), а потiм навпаки.
Здавалось би, початок цiлком зрозумiлий. Пiдроздiл внутрiшньої безпеки обласного управлiння внутрiшнiх мправ, скориставшись заявою жителя м.Славути М.Бойка, аби виявити хабарника в лавах мiлiцiї. Для цього М.Бойку було запропоновано надати власних 400 гривень, що були спецiально помiченi, аби використати їх в якостi хабаря слiдчому Iзяславського вiддiлу УМВСУ у Хмельницькiй областi О.В.Романюку. Згiно з заявою М.Бойка, саме чотириста гривень пропонував сплатити О.В.Романюк, аби залагодити справу.
Операцiя по врученню хабаря та затриманню О.В.Романюка вiдбулася. Отже, вiддiл внутрiшньї безпеки впiймав хабарника, як то кажуть, на гарячому. Зло, таким чином, буде виявлене i покаране. Так думав i заявник - М.Бойко. Думав вiн також, що йому повернуть грошi, якi вiн позичив у людей. Однак не так сталося, як гадалося. Спочатку О.В.Романюка зробили приватною особою, а не працiвником мiлiцiї. Його звiльнили за два днi до того, як вiн взяв полiченi грошi. I це при тому, що на той час вiн чергував у райвiддiлi! Потiм почалося з'ясування стосункiв мiж прокуратурою i мiлiцiєю. Нарештi, заступник голови Комiтету Верховної Ради України з питань боротьби з корупцiєю та органiзованою злочиннiстю направив листа (N 06-18/12-780 вiд 16 квiтня 2003р.) прокурору Хмельницької областi I.В.Сибiзi стосовно порушення кримiнальної справи проти слiдчого Iзяславського РВ УМВСУ областi О.В.Романюка, прокурора областi (12 травня 2003р., лист N06/1-1280-02), в свою чергу, повiдомила, що вiдносно О.В.Романюка порушено кримiнальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.190 КК України. Кримiнальна справа для провадження досудового слiдства спрямована в УМВС України у Хмельницькiй областi.
При цьому про повернення взятих у М.Бойка коштi, використаних для службової мети, жодне з правоохоронних вiдомств не повiдомляє.
Поки що людинi, котра сприяла охоронцям закону у викриттi порушника, показали лише знищенi як речовий доказ купюри. Грошi були пробитi дироколом...
Цiкаво - чи забажає тепер ще хтось сприяти правоохоронцям?

Володимир Скомороха, координатор громадсько-полiтичного об'єднання "Демократична Славутчина"