Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
30-Mar-2015
До відома пасажирів

До виконавчого комітету Славутської міської ради надійшла заява від приватного перевізника Ковальчука Віктора Климовича щодо припинення дії договору N2 на перевезення пасажирів автомобільним транспортом від 07.08.2010 року, а також надані розрахунки на послуги з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування N2, який здійснюється у звичайному режимі.
Міський автобусний маршрут загального користування рейс N2 проходив по маршруту Залізничний вокзал - Нове кладовище (вул. Б.Хмельницького) і здійснював п'ять рейсів з 6:50 години до 12:25.
Собівартість послуг які надавалися даним перевізником становить 27244,19 грн., а виручка від перевезень всіх категорій пасажирів складає 13700,0 грн., збитки від перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування N2 становлять 13544,19 грн, собівартість перевезень покривається лише на 47%.
З метою удосконалення мережі автобусних маршрутів регулярних перевезень та збалансування прав і зобов'язань виконавчого комітету Славутської міської ради, приватних перевізників та пасажирів, виконавчим комітетом прийнято рішення від 19.03.2015 року N88 "Про припинення дії договору N2 на перевезення пасажирів автомобільним транспортом" відповідно до якого припинено дію договору N2 на перевезення автомобільним транспортом від 07.08.2010 року між "Замовником" - виконавчим комітетом Славутської міської ради та "Перевізником" в особі Ковальчука Віктора Климовича по маршруту Залізничний вокзал - Нове кладовище (вул. Б.Хмельницького) за згодою сторін.
В свою чергу, зняті рейси автобусного маршруту загального користування N2 по маршруту Залізничний вокзал - Нове кладовище (вул. Б.Хмельницького) перекриваються за рахунок додатково доданих рейсів по автобусному маршруту загального користування N2а і внесені зміни до графіку руху автобусів (дивитись опублікований розклад руху), що також надасть можливість налагодити більш стабільну роботу маршруту загального користування N2а.
Разом з тим, від зупинки ДОК в 6:05, 6:40 та в 13:00 відправлятиметься маршрут загального користування N4, який буде рухатись через зупинку ЗЗБВ і далі курсуватиме за звичним графіком (дивитись опублікований розклад руху).
Зміни руху на маршруті загального користування N2а та N4 є тимчасовими, до проведення конкурсу на маршрутах загального користування (який відбудеться у червні-липні 2015 року), в тому числі і на маршруті 2а. Пасажири, які користуються маршрутом загального користування N2а, що здійснюється рух від Залізничного вокзалу до Нового кладовища (вул. Б.Хмельницького), можуть надавати свої пропозиції до управління економічного розвитку виконавчого комітету у письмовій формі кабінет N8, телефон 7-17-25.
Рішенням виконавчого комітету Славутської міської ради від 19.03.2015 року N89 "Про внесення змін до графіку руху на автобусних маршрутах загального користування в місті Славута", внесено зміни до тимчасового механізму по перевезенню пільгових категорій пасажирів шляхом скорочення пільгових рейсів.
Такі зміни є вимушеними, оскільки в умовах фінансово-економічної кризи значно зросла вартість пального, зокрема газу метану з 8,70 грн. до 14,60-15,60 грн. за куб.м., зросла вартість запчастин та комплектуючих (акумулятор: з 1683,0 до 2600,0 гривень; шини (з 1697,0 до 3800,0 гривень).
Значно погіршилася ситуація із покриттям втрат від пільгових перевезень. За інформацією управління праці та соціального захисту населення перевізниками надано пільг за січень, лютий 2015 року на суму 312,8 тис. грн., взято зобов'язання до відшкодування втрат за пільгові перевезення на суму 162,0 тис. грн., профінансовано 41,0 тис. грн., або 25,3% від суми зобов'язань до відшкодування.
Оскільки дане питання є соціальним, приватні перевізники міста з розумінням відносяться до можливостей пасажирів які не можуть відмовитися від послуги і не можуть витрачати на таку послугу значні кошті і відповідно не ставлять питання про підвищення вартості проїзду, а лише дещо регулюють свою діяльність.
До відома: у місті Старокостянтинів вартість проїзду становить 4,00 грн., для пільгової категорії осіб плата становить 2,00 грн, в місті Нетішин - 3,50 грн., переглядаються тарифи на проїзд і у інших містах Хмельницької області.
Враховуючи складну фінансово-економічну ситуацію в державі та інтереси усіх зацікавлених осіб, виконавчий комітет Славутської міської ради звертається до пасажирів які мають право на пільговий проїзд у транспорті загального користування з розумінням віднестись до змін які відбулися в перевезеннях пасажирів загального користування щодо руху пільгових рейсів.

Управління економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради.