Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
17-Dec-2013
У славутчан заберуть водні об'єкти?

Отримавши відкоша під час спроби запровадити в лісах Славутчини так звані ставки збору за спеціальне використання лісових ресурсів (плату за збір грибів, ягід, горіхів тощо), "божа влада" Януковича-Азарова-Ядухи наклала око на водні об'єкти нашої громади.
Так, нещодавно, Славутська міська рада отримала черговий "лист щастя" за підписом заступника голови Хмельницької ОДА Володимира Галищука, в якому славутчан повідомляють про те, що віднинірозпорядження водними об'єктами та земельними ділянками водного фонду міста обласного значеннявіднесено до . компетенції обласної державної адміністрації.
Тобто на практиці може статися так, що одного дня, наприклад, улюблене місце відпочинку багатьох мешканців Славутчини - міський пляж річки "Утка", отримає нового власника. Зрозуміло, що цим власником буде вже аж ніяк не територіальна громада нашого міста.
Далі, без коментарів.
"Законом України "Про аквакультуру", який набрав чинності з 01.07.2013, змінено існуючий підхід до процедури надання водних об'єктів в користування на умовах оренди. Зокрема, розпорядження водними об'єктами та земельними ділянками водного фонду (поза межами населених пунктів та в межах міст обласного значення) віднесено до компетенції обласної державної адміністрації.
У зв'язку з цим, Вам необхідно довести до відома орендарів земельних ділянок водного фонду на території району (в межах міст обласного значення) у яких закінчується або закінчився строк договору оренди, що районні державні адміністрації (міські ради міст обласного значення) не уповноважені вносити зміни в існуючі договори оренди земельних ділянок водного фонду та поновлювати (продовжувати) термін їх дії.
Відповідно до вимог ст.33 Закону України "Про оренду землі", вам необхідно не пізніше одного місяця після закінчення строку договору оренди надіслати таким орендарям лист-повідомлення про заперечення у поновленні договору оренди землі та припинення договірних відносин.
З питань укладення договорів оренди водних об'єктів необхідно звертатися до Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації.
Про вжиті заходи стосовно кожного орендаря інформувати Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації".
Ігор Піголь