Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
31-Mar-2013
Відчуйте різницю

Як відомо, за результатами народного волевиявлення 28.10.2012 року, народним депутатом по мажоритарному виборчому округу 190 (Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський та Шепетівський райони) став самовисуванець С.В. Буряк.
На сусідньому виборчому окрузі 189 (Нетішин, Ізяславський, Красилівський, Білогірський та Теофіпольский райони) перемогу здобув кандидат від опозиції І.М. Сабій.
Отже, протягом майже п'яти місяців в статусі народного обранця, Ігор Сабій:
- прийняв участь в роботі чергової сесії Нетішинської міської ради (29.01.2013р. м.Нетішин);
- провів робочу зустріч з громадою Ізяслава (1.02.2013р. м.Ізяслав);
- провів робочу зустріч з громадою Красилова (26.02.2013р. м.Красилів);
- прийняв участь в роботі чергової сесії Нетішинської міської ради (27.02.2013р. м.Нетішин);
- прийняв участь в роботі чергової сесії Ізяславської районної ради (28.02.2013р. м.Ізяслав);
- прийняв участь в роботі "круглого столу" за участю громадськості, з питань "забезпечення збереження української землі" (26.03.2013р. м.Хмельницький);
- прийняв участь в роботі чергової сесії Теофіпольської районної ради (29.03.2013р. с.м.т.Теофіполь).

Протягом того ж періоду і в тому ж статусі, Сергій Буряк:
- прийняв участь в роботі "круглого столу" за участі голови Хмельницької ОДА з приводу "вирішення нагальних питань жителів краю" (25.03.2013р. м.Київ).

Як кажуть, відчуйте різницю, пані та панове.
У той час, як С.В. Буряк прийняв участь лише в одному столичному заході за участю очільника області (про що саме йшлося під час обговорення "нагальних питань краю" - незрозуміло), І.М. Сабій провів сім робочих зустрічей з виборцями - безпосередньо на території свого округу.
Відтак, чи спуститься протягом своєї каденції депутат - Буряк "з неба на землю" та чи побачать його коли-небудь пересічні славутчани, наразі невідомо...

P.S. Доки виборці 189-го мажоритарного виборчого округу спілкувалися зі своїм представником "око в око", виборці 190-го... на віртуальному рівні.
Як повідомляє рупор Партії регіонів - газета "Трудівник Полісся" ( 13 від 28.03.2013р., замітка "Незабутні миттєвості уваги і поваги"), ділові жінки Славутчини обговорили добрі справи Сергія Васильовича, а також його, цитата: "увагу до проблем округу" БЕЗ ФІЗИЧНОЇ УЧАСТІ ОСТАННЬОГО. Зворушені незримою присутністю народного депутата, вони, цитата: "погомоніли про те, як вибудовувати з ним подальшу роботу"...

Ігор Піголь, громадський активіст, м.Славута