Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
26-Mar-2013
НЕП'ЯТЬ КОПІЙОК

Сперечатися з сучасним "Т" i "П" - справа невдячна. Це так, як пиячити з бомжами. Якби не згадка про slavuta.km.ua, можна було б не звертати уваги на рефлексії однієї Видатної Журналістки з приводу невдачі в приватизації редакції. Але раз вже так склалося - то:

1. slavuta.km.ua - приватний ресурс, інформаційна політика визначається виключно принципами адміністратора. Приблизно так: хто дівчину годує, той її і танцює. Тому претензії до авторів статей і змісту відгуків в гостьовій не приймаються. Не треба голосити про свободу висловлювань: Інтернет переповнений дискусійним майданчиками, і я не зобов'язаний надавати слово виключно за бажанням трудящих. Це я тим, хто вимагає забанити статті І.Піголя. Панове, кіна не буде.

2. Аргументація з майдану цілком зрозуміла - усьо взять і паделіть. Цьому, власне, присвячений останній номер. Особливо потішив аргумент про те, що хтось комусь годиться в батьки. Біологічний вік, сорі, не перевага в дискусії - батько може бути недалеким, пияком, злодієм т.ін; тому повчальний тон "ми вам, с...м, годимося в батьки" аргументом не є. У вашій повчальній практиці за такого підходу рано чи пізно прозвучить "папаша, а чи не пішов би ти..."

3. Щодо мера Славути. Нагадаю любителям поклацати щелепами ті веселі часи, коли в Славуті ходило лише три (!) рейси автобуса на день - на першу електричку, на першу і останню зміну. Зараз їх майже сотня, половина для вас безкоштовна - але вам мало, ви хочете возити свої дорогоцінні зади не 50, а 100 разів на день. Не боїтеся, що дорогоцінний зад злипнеться? Маю право це сказати, бо оплачую ці рейси власними податками і не скиглю. Вам не подобається бруківка, вам не подобаються клумби, вам не подобаються гарні ліхтарі, вам не подобається лавка на березі - вам нічого не подобається, крім пам'ятника Леніну. Це тому, шановні, що ви виховані в часи, коли прали і сушили єдиний презерватив, щоб використати його повторно - от ви і не розумієте намагань мера зробити з Славути нормальне місто.

4. Щодо тарифів. Подяка не лише жителям Донбассу, а і вам. Президент-регіонал, віце-спікер-комуніст - ви їх не хочете нічого запитати? Хто приймає рішення про тарифи на енергоносії, чий уряд не повертає компенсацію перевізникам? Не буду відхилятись від теми дискусії - все одно на ці питання відповіді не дасте. Не стачить клепки, дуже складна логічна конструкція. Зазначу також основне - БІЛЬШІСТЬ З ТИХ, ХТО ГОПКИ СКАЧЕ НА МАЙДАНІ, НЕ ЗАПЛАТЯТЬ ЖОДНОЇ ДОДАТКОВОЇ КОПІЙКИ, БО ТУПО СИДЯТЬ НА СУБСИДІЇ (знову-таки мої податки). А от я заплачУ по повній, бо субсидії не маю; проте цей факт не тягне мене голосити під вікнами мерії і кидатися в білий дім гімном.

5. Доводжу до відома одного з авторів в тому ж номері, що війна закінчилася майже 70 років тому. Тож обурюватися перепохованням іноземних солдатів на полі Пам'яті не варто - високе воїнське звання теж не привід повчати життю.

Dixi

В.Напиткін