Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
14-Jul-2010
Липень-2010

37В центрі міста нарешті завершена епопея з ремонтом тротуару (біля поштамту і "Автографа"). Після багатьох років після дощових калюж з'явилася перспектива безпроблемної експлуатації тротуару. Рівень покриття доріжок підняли над рівнем дороги - хоча нерівності укладання плитки явно видно, центр набирає цивілізованого вигляду.

Робота на глядача залишається основною рисою роботи мера міста. Основна тенденція роботи - "я це роблю для вас". Зауважимо, що роботи по благоустрою дійсно робляться - лише в центрі, а за "я це роблю" Василь Богданович отримує зарплатню держслужбовця V рангу (це дорівнює звання генерал-майора) і матиме пенсію в розмірі 90% від зарплати. Це про відшкодування моральних зусиль; щодо іншого - Василь Богданович є розпорядником коштів міського бюджету. Щодо "не центру" - варто перейти біля музею вулицю Я.Мудрого в бік повороту на Ізяслав, як картина різко зміниться - яма на ямі. Та ж сама ситуація на ділянці від парку до перетину вулиць Сангушків-Коцюбинського. Тобто в центрі люди ходять по дорогій плитці, по вказаних вулицях - проїжджою частиною. Навіть загибель цього року пішохода (в районі авто школи) нічого не змінила.
Ще одне проблемне місце - вулиця Сангушків від Приміської до вокзалу. Цемент на зупинках витерто геть - а саме веселе полягає в способі висадки пасажирів: оскільки тротуару нема і бетон дороги піднятий над узбіччям, перший стрибок пасажири роблять з висоти не менше півметра. Молода людина ще так-сяк; з пенсіонерами гірше.
Зате гарцювання на конях в Кам'янці-Подільському і поїздки разом з начальником міліції верхи - все в робочий, помітьте, час. Гучно і перед міськвиконкомом - щоб всі знали!