Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
12-Jul-2010
Червень-2010

До Дня журналіста в Славуті редактор "Трудівника Полісся" В.О.Мальчук звільнила п'ятьох працівників редакції. За всі роки керівництва це найвище досягнення пані редакторки. Як і слід було очікувати, спостерігаючи боротьбу пані Мальчук за власне поняття правоти, принцип "нема людини - нема проблеми" таки буде втілено в життя рано чи пізно. Оскільки постійне порушення закону стало для пані Мальчук стилем керівництва, то наявність в колективі людей, які намагалися цей закон відстоювати (аж до суду) сильно їй заважало. Віра Олександрівна навіть попросила керівництво територіальних громад не приходити з вітаннями, оскільки саме в цей час і мав бути оголошений наказ про звільнення. Міська влада так і зробила, районна запросила до себе лише "обраних". Ті ж, хто працював в редакції по 15-30 років, отримали, з точки зору п.Мальчук, "по заслугах".
Напередодні було проведено розлогий "круглий стіл", після чого пані редакторкою було надруковано відредаговані виступи. Критика на свою адресу була нівельована. Так, повністю був знятий матеріал фотокореспондента О.Кондратюка, "пом'якшено" виступ дописувача А.Щурика, депутата районної ради В.Панчука. Власне, рецепт "довголіття" пані редакторки полягає саме в такому стилі цензурування матеріалів, оскільки вона краще знає, що і коли треба сказати. Отаке "холхляцьке" пристосування до малоросійської влади...
Є й непублічні заходи. Наприклад, з посади кур'єра було звільнено інваліда ІІ групи О.А.Шемета, що пропрацював в редакції 4 роки. Працював на комп'ютері, водить скутер - при церебральному паралічі.
Дивним виглядає також факт інтерв'ю з начальником Славутського міськрайонного управління юстиції, після чого донька пані Мальчук починає проходити практику в тому-таки управлінні. При цьому донька пані Віри - інвалід ІІ групи, від її послуг вже відмовилося КП "Славутське ЖКО", ВАТ "Славутський комбінат "Будфарфор". Звісно, своя дитина ближча для глибоко віруючої пані Віри.

15 червня 2010 року житель Славути Золотарук В.М. став свідком цікавого факту. У всіх школах міста працюють літні табори для дітей - в тому числі і в ЗОШ N9. Група школярів з цієї школи спостерігала, як біля пам'ятника Леніну упорядковували клумбу - а керівник групи пояснювала дітям про зв'язок зірки із квіток з біографією самої людяної людини. На запитання до вчительки про мету екскурсії саме до Леніна, В.М.Золотарук почув відповідь, що це просто такий випадковий маршрут екскурсії - нічого політичного. Просто на всякий випадок. Цілком ясно, що вчителька відслідкувала сучасну ситуацію - про всяк випадок; таким же чином багато чиновництва до цього часу тримають в шафі членські білети КПРС...