Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
21-Aug-2009
Всяко-різно

Здибанка

Як "завжди", відбулася зустріч славутського міського голови В.Б.Сидора з керівниками громадських організацій міста. Непогана ідея - але невміння готувати і проводити такі зустрічі зводить нанівець задуми організаторів. Це при тому, що були присутні керівника 22 організацій із 40 зареєстрованих.
Все сталося по шаблону - коротенький виступ міського голови на 40 хвилин, потім по колу виступили керівники організацій. Влада уважно занотовувала. Як свідчить досвід попередніх років, виконано не буде нічого. При цьому влада поставить галочку - "провели захід", перерахувавши назви організації, охоплених дійством. Далі - звіт у область. А організаціям - надії на краще.

Вони сачкують - вона працює (гасло на біг-бордах)

Приборкання непокірних. Інакше зайняття пані редакторки "Трудівника Полісся" не назвеш. З останнього - скарги на працівників, котрі найбільше дошкуляють Комедійне дійство - начальник пише скарги на підлеглих. При цьому посилання ведеться не текст профспілкового договору, укладеного в її відсутність незалежною профспілкою. Тобто, тими, з ким вона і бореться. Тема скарги - намагання скасувати реєстрацію незалежної профспілки, причому заява пішла в органи юстиції, а зовсім не туди, куди слід би було за законом - тобто, до суду. До підписання якогось спільного з профспілкою документу у пані Віри руки не доходять (вірніше, рука не піднімається). А наклад, між тим, падає... Що ж, радянське минуле дається взнаки - до роботи в ринкових умовах людина не пристосована. Винен, звісно, клятий колектив - ото б його скоротити, відразу б з'явилися і читачі. От лишень хто буде писати платні замовні матеріали, як того вимагає редакторка?
Хіба сама встигатиме...