Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
14-Aug-2009
Серпень 2009р.

Продовжує гудити людей заслужений журналіст України Віра Мальчук. Це стало нездоровою традицією - порушувати конституційні права підлеглих, переконуючи суддів, представників міської та районної ради в тому, що все законно. Останній писк моди - використати збори трудового колективу для того, аби змусити працівників, які подали заяви до суду щодо незаконного зменшення зарплати, відкликати позови. Це сталося 3 серпня. А засідання редакційної колегії взагалі звелося до обговорення питання про скорочення саме тих членів колективу, які не подобаються особисто пані Вірі. Іншими словами - не дають використовувати редакторці службове становище у власних цілях. Їх просто викликають до кабінету і чітко пропонують залишитися на посаді в обмін на вступ до підконтрольної редакторці профспілки.

Про владно-міліцейський кінний похід під московським попівським прикриттям писалося вже багато. Як з'ясувалося, тема ще не вичерпана - оскільки вже в Нетішині і людей, і коней чекали машини, аби перевезти до наступного населеного пункту. В який учасники в'їжджали "втомлені" і "покриті пилом далекої дороги":
Цікаво, скільки обійшлася бюджету така прогулянка? Адже такий машинно-кінний спосіб пересування ой який недешевий...

Від колективу колишнього руберойдового заводу залишилося аж три особи. Замість діючого підприємства створено "пропіточний" цех, як назвали його нові кацапські хазяєва. Людям і підприємству кінець, про що, мабуть, і свідчить засмальцьований державний прапор, перевернутий догори ногами. На морській термінології це означає "потопаю". А таки правда: нові расєйські хазяєва і хохли-лакузи, яким байдуже, кому служити. Яке їхало, таке здибало...