Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
02-Aug-2009
Всіляке-різне

РЕІНКАРНАЦІЯ
Після тривалого простоювання ожив місцевий "Везувій". Колишній руберойдовий завод, нині власність Ат "Техноніколь" (Росія), 19-21 липня отруював околиці шляхом випаровування бітуму. Результат відчувався в радіусі півтора кілометри. Вочевидь, новим власникам потрібно нагадати про проблеми, які громадськість створювала у таких випадках попереднім. Хоча - керівник заводу той самий, Віктор Михайлович Рабцун, депутат обласної ради:

С2Н5ОН
Міська і районні влади продовжують захищати перепрофільований вертеп - колишній спорткомплекс "Здоров'я" - із гідною кращого застосування впертістю. Не так спорткомплекс, як його орендаря - заслуженого будівельника, лицаря, власника усіх можливих орденів, архітектора стін на стяжках у житлових будинках і районній лікарні, А.Фрідмана. Виникає стійке враження, що політика влади має стійкий напрямок - підпилий люмпен простіше купити на виборах, а Фрідман лише верхівка айсбергу. Чим зайняти молодь корисними речами, краще налити їй сто грамів - і вона ручна.

ЛЕНДЛОРДИ
Продовжується шматування покладів піску в районі. Так, щодня з території Старокривинської сільської ради вивозять десятки багатотонних машин піску у напрямку обласного центру. Хотілося б знати зиск обивателів Старого Кривина: Втім, в місті ситуація не краща - більшість ділянок під забудову всякому непотрібу (звичайним жителям, афганцям etc) виділяється в заплаві ріки Горинь, де грунтові води майже врівень з поверхнею землі.