Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
17-Jul-2009
Козацтво...

В.Сидор, В.Остапчук та Москва

Після "славнозвісного" козачого та попівського походу міського голови В.Сидора та начальника міліції В.Остапчука по монастирям УПЦ Московського патріархату вперто поширюється інформація, що насправді відбувся похід місцям т.зв. козацької слави. В зв'язку з цим питання - чому поза увагою новоявлених козаків залишилося поле Берестецької битви, яке всього за 80 км. від Почаєва? Це при тому, що битва була найбільшою у XVIIст. Ні у Кременці, ні у Межирічі, ні в сасому Почаєві козаків не було і близько.
Відповідь проста. Свято-Георгіївський монастир на козацьких могилах у Берестечку та Свято-Воскресенський монастир на повстанських могилах біля Гурб належать УПЦ Київського патріархату. Тому і залишилися поза "козацьким" маршем. Ось такі-от патріоти...

Їдуть, їдуть по Славуті "наші" козаки

Такого в місті ще не було. Віце-адміралу від козацтва В.Сидору вручив нагороду від імені новоявленого лицарства А.Фрідман. Хай би бавилися - але останній вийшов на люди у однострої зразка генерала Збройних Сил України. Навіть з такого ж матеріалу. Перевага такого однострою - він вміщує багато нагород, які Артур Давидович ледве вмістив на кітелі. Кумедно, коли людина у званні рядового вдягає на себе генеральський мундир. Вочевидь, Артур Давидович гадає, що цивільні заслуги цілком тягнуть на генеральське звання.
Кажуть - заслужив. Дійсно, в активі А.Фрідмана стягнуті металом будинки з тріщинами (вул.Сокола 6, 12, Соборності, 34), зачинений спорткомплекс з рестораном у ньому, молодіжний нічний клуб. Як кажуть - пийте і будьте здорові!
І тіштеся, що маємо генерала, віце-адмірала та козаків.