Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
26-Dec-2008
Насамкінець-2008

- Продовжується спільний проект Мальчук-Душнюк. Зовсім не тому, що обидві жінки. Просто перша мріє повернутися в крісло редактора газети "Трудівник Полісся", друга мріє про власне друковане видання. Тому, використовуючи посаду, допомагає підприємцю Мальчук отримувати кошти на видання газети. При цьому пані Мальчук судиться за повернення в редакцію. Отож, парадокс - рвалася на вільні журналістські хліба, а повернутися хоче до комунального підприємства.
- Ще один славутський парадокс - багатолітній депутат обласної ради А.Д.Фрідман нарешті став головою постійної комісії облради. Це відбувається на тлі з'ясування подальшої долі взятого ним у оренду спорткомплексу "Здоров'я", благополучно перетвореного у бордель. Отже, різниця в 120 кілометрів - між Хмельницьким і Славутою - виявилася різницею А.Д. компетентним і А.Д. славутським...
- Російський капіталу вигляді ТОВ "Техноніноль" дістався до Славути. Спочатку це московське товариство придбало Дніпродзержинський аналог Славутського руберойдового заводу. Тепер викупило і славутський завод, після чого він стане місцем перепродажу дніпродзержинської продукції в західному регіоні. Тобто, робочі місця вже непотрібні. Результат - масові звільнення на славутському заводі. Що характерно - мовчить і влада (що звично), і звільнені (що тривожно).