Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
28-Nov-2008
Під кінець осені-2008

- КП "Славутське ЖКО" продовжує пошук "економії" витрат газу для опалення багатоповерхових будинків. Як завжди, за рахунок підвищення тарифів - або ж на цей раз зменшення подачі тепла до квартир. При цьому плата за опалення залишається без змін. А час опалення зменшується - з 23 години до 2 ночі, потайки від споживачів, які вже сплять.

- Традиційно невмілу організацію показала міська влада 22 листопада, у день пам'яті жертв Голодомору. Перед початком мітингу-реквієму слово святим отцям для панахиди надано не було. Натомість виступали представники влади. Особливим знущанням виглядала промова директора музею С.Ковальчука, який 20 років тому, будучи партійним функціонером, заперечував факт Голодомору. Після відправи покинув мітинг і представник Московського патріархату о.Петро - так, як і рік тому. Справа навіть не в ставленні Петра Мельничука до УПЦ КП, УГКЦ та РПЦ - а до пам'яті мільйонів загиблих.
Голова Славутської РДА Г.І.Душнюк 22 листопада була присутня в Мирутині на заходах по вшануванню пам'яті загиблих від голоду. Ідея правильна - але що робилось в інших селах? Хто з керівництва району де був? І як пройшла акція "запали свічку" 22 листопада о 16 годині? Ніхто не знає:

- В місті продовжується епідемія відкриття "маркетів", "гіпермаркетів" і "супермаркетів". Роблять це люди, що проживають в Україні - але так тягне до іншомовних слів. Мабуть, не вистачає українських.