Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
20-Nov-2008
Листопад-2008

- Нещодавно відбулася прес-конференція керівника НАЕК "Енергоатом" Ю.Недашківського для місцевих засобів масової інформації. Як і слід було чекати, експлуатаційник говорив про необхідність добудови 3-го та 4-го енергоблоків ХАЕС, про їх безпеку тощо. Про компенсацію соціального ризику мова не велася. Відповідних питань від журналістів навіть не надійшло. Одночасно мовчить т.зв. Рада та Асоціація територіальних громад навколо ХАЕС. Видно, всіх все влаштовує.

- Нарешті буде розглянуть позовні заяви 16 працівників колишнього ВАТ "Славутський руберойдовий завод" до його керівництва по факту звільнення в червні 2008 року та недоплати коштів у квітні-червні. Суддя Ю.І.Мацюк "щиросердно" дотягнув справу аж до 24 листопада - з липня. Видно, допомагав керівництву заводу, а не людям.

- Виявилося, що встановлення лічильників обліку теплової енергії регламентується розпорядженням Кабінету Міністрів України 838-р "Про оснащення житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії" від 11 червня 2008 року. Згідно цього документу, мають бути встановлені побудинкові засоби обліку теплової енергії. Забезпечення оснащенням має проводитися за лізинговою схемою, тобто з поступовим поверненням коштів. До кінця року залишилося півтора місяці. Не встановлено жодного лічильника, зате встановлено нові підвищені тарифи. За опалення - майже 6 гривень за квадратний метр площі.