Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
01-Jan-2003
Новини Славутчини

15 грудня відбулась звітна конференція громадсько-політичного об'єднання "Демократична Славутчина". На ній були присутні представники усіх організацій, які входять до складу об'єднання. Під час роботи було проаналізовано діяльність "Демократичної Славутчини" за 2002р. в суспільно-політичній, екологічній, соціальній, культурній сферах, особливо робота з молоддю.

Відновлюючи українські традиції
У день Святого Миколая, представники громади Української православної церкви Київського патріархату в Славуті, на чолі з благочинним о. Миколаєм Бочкаєм, відвідали дитяче відділення центральної районної лікарні та міського лікарняного комплексу. Майже 50 дітей отримали солодкі подарунки, до відділення було передано кілька пакунків дитячого одягу від громади. В інфекційному відділенні був відвіданний хлопчик, якого залишили батьки. Подарунки, на прохання церковної громади, надали - ВАТ "Славутський руберойдовий завод" (голова правління О. Хахльов) та ВАТ "Славутсько-Полянська паперова фабрика" (голова правління В. Філінюк). Окрім цього, громада запросила на святкування дітей до свого приміщення, де окрім цікавої програми (ведуча Г. Тимощук), свої вітання принесли учасники дитячого фольклорного гурту "Перлинка" (керівник - М.Сайпель).

Ювілей Вячеслава Чорновола
24 грудня було відзначено 65-ту річницю народження Героя України, видатного українського і громадського діяча Вячеслава Чорновола. У Славуті до пам'ятної дошки з його ім'ям на приміщенні районного будинку культури, були покладені живі квіти від громадсько-політичного об'єднання "Демократична Славутчина". Пізніше, за рішенням сесії міської ради, за ініціативи депутата Миколи Бойка (НРУ) було прийняте рішення про вшанування пам'яті В. Чорновола і покласти квіти до горель'єфа на його честь. На більше місцева влада не наважилась, адже, крім постанови Верховної Ради України, ніяких вказівок не надійшло - а, можливо, і надійшли про ігнорування.

Заради любові і добра
Вдруге за останні три роки, на запрошення настоятеля костелу Святої Дороти в Славуті о. Яна, у Різдвяній месі брали участь представники громади УПЦ Київського патріархату храму Покрови Пресвятої Богородиці. Цей факт засвідчив практичне втілення Святого Письма, а також людське прагнення до любові та добра. Тепло сердець людей, які зібрались разом молитовно відсвяткувати подію народження Сина Божого, не міг пересилити чималий холод. Подія також засвідчила, що люди різних національностей і різних конфесій хочуть і можуть жити в мирі та любові.

Координатор громадсько-політичного об'єднання
Володимир Скомороха