Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
03-Oct-2005
Початок жовтня 2005

Спорткомплекс чи спирткомплекс?

У далекому 1989 роцi в Славутi з'явився небачений об'єкт. Львiвськi архiтектори спроектували i звели спортивно-оздоровчий комплекс. Тут i плавальний басейн, i великий зал для iгрових видiв спорту, i гiмнастичний зал. Ще кiлька рокiв пiсля вiдкриття басейн дiяв. Потiм зникло опалення, занепав гiмнастичний зал - в холодi не потренуєшся. Мiська влада пiшла простим шляхом - передала спорткомплекс у розпорядження АО "Прогрес". Достеменно невiдомо, хто i чому прийняв таке рiшення - але спортивний комплекс опинився у розпорядженнi торiгвельно-будiвельної органiзацiї. Втiм, першi роки пiсля передачi на баланс спорткомплекс приймав змагання з мiнi-футболу (навiть вищолiговi), а потiм - все скiнчилося.
Натомiсть в примiщеннi спорткомплексу розмiстилися: ТРК "Контакт-Славута", кафе-бар, власником обох є той самий "Прогрес". Почалося святкування весiль та ювiлеїв. В колишньому спорткомплексi почалися елементарнi пиятики - з продажем спиртного. Площа перед спорткомплексом - на "радiсть" жителям навколишнiх будинкiв - перетворилася на стихiйну дискотеку з вiдповiдним репертуаром i жаргоном.
Цього року з'явилося друге дихання. На мiсцi кафе-бару добудована споруда, що матиме не лише внутрiшнi примiщення у спорткомплексi, але i зовнiшнiй майданчик. Те, що фасад спорткомплексу покалiчений, пiвбiди - ну, а-ля середньовiчнi башти i заокругленi вiкна, можливо, просто подобаються товаришу Фрiдману. Але факт в тому, що основне завдання, для чого i будувався спорткомплекс, тепер навiть не стоїть у порядку денному нових "власникiв".
Що ж - гарна репетицiя планiв зробити з бiблiотеки бордель, якi перiодично виникають у мiської влади. Дiйсно - який зиск з спорту i книжок? Нiякого. Меблiрашки вже є, залишилося зробити лише номера i придбати червоного лiхтаря.

Вся влада знову-таки радам!

Вiдбулося чергове засiдання громадської ради, створеної при мiському головi i головi районної державної адмiнiстрацiї. Парадоксальна рiч - рада, створена для вивчення громадської думки, врахування побажань громадян, швиденько перетворилася на звичайну чиновницьку структуру, куди представникiв цих самих партiй викликають. I хто кому має звiтувати - неясно. Вочевидь, партiйцi - владi... Хоча слiд i запитати - а чи можуть взагалi самi партiї обiйтися без органiзаторiв з Бiлого дому? Отак - взяти i спробувати зробити щось самим?