Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
10-Jan-2005
"Герої" нашого часу

Окремi факти з хронiки подiй останнiх мiсяцiв на Славутчинi складаються в досить непривабливу картинку.
Звiсно, час має здатнiсть витирати з пам'ятi подiї, дати, iмена - i от уже тi, хто до зiрваного голосу хвалив кандидата "Я", несподiвано розповiдають про те, як "ми з народом перемогли". Мiж тим, якраз найбiльше агiтацiї "за Януковича" велося саме в тих органiзацiях, якi зараз, як виявляється, знаходилися в центрi революцiї. I що з того, що мiське управлiння освiти гвалтувало вчителiв, управлiння соцiального захисту - пенсiонерiв, установи i органiзацiї комунального господарства - ЖЕК, комбiнат комунальних пiдприємств, пiдприємство тепломереж - дали найбiльше спостерiгачiв у дiльничних чи навiть територiальнiй комiсiї саме за провладного кандидата.
В районi так само вiдзначилися райвiддiл освiти, вiддiл культури, держлiсгосп, пiдприємство "Ветеринарна медицина", районна бiблiотека. Окрiм того, кожна дiльниця в селi була пiд так званим "методичним контролем" для "надання допомоги" вiд райадмiнiстрацiї чи райради. Iснувала спецiальна вiдомiсть - орiєнтир на 21 листопада - скiльки i за кого голосiв.
Окреме слово подяки заслуговує благочинний Славутського округу УПЦ Московського патрiархату протоiєрей Петро Мельничук разом iз пiдлеглими. Пряма агiтацiя в церквi - дiйсно, таке варто вiдмiтити.
Серед засобiв масової iнформацiї безсумнiвну пальму першостi має тижневик "Пульс". I справа не в журналiстах - iснувала централiзована розсилка матерiалiв по районним газетам, що погодилися розмiщати оди уряду, причому саме слово "Уряд" писалося лише з великої лiтери i лише з поєднанням прiзвища кандидата "Я" - щось на зразок "один з Членiв ЦК". Бiльше 10 матерiалiв про успiхи, яких не було (в тому числi i про нову школу, яку мали вiдкрити в Славутi, але так i не вiдкрили) - подяка керiвництву ЗАО "Прогрес", яке спонсорує цю газету.
Спасибi i агiтатору "за Януковича" - генеральному директору об'єднання "Хмельницьклiс" В.М.Лiсовому. Якраз в той же перiод в Славутi доконали-таки сангушкiвськi сосни на лузi над Горинню. Сам луг переорали - тепер замiсть улюбленої зони вiдпочинку славутчан там марсiанський пейзаж. Вашу б енергiю, панове начальство, та в мирних цiлях...
Мова поки що про найпомiтнiших героїв нашого часу. Менш помiтнi також отримають моральну (а дехто, мабуть, i кримiнальну) оцiнку...