Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
29-Nov-2004
Ми, СЛАВУТА

22 листопада 2004 року перша група славутчан вiдправилася до Києва на акцiю протесту проти цинiчної фальсифiкацiї результатiв виборiв. Це були члени мiських та районних осередкiв КУНу та СОУ. Трохи пiзнiше районний штаб "Нашої України" вiдправив до столицi другу групу. Окрiм цього, багато славутчан самостiйно поїхали до Києва. Чисельнiсть славутчан в столицi склала 100 осiб. Згодом почалася ротацiя.
З 23 листопада на вулицi вийшла Славута з вимогою на основi статтi 5 Конституцiї України визнати Президентом України Вiктора Ющенка (5 стаття вказує, що єдиним носiєм влади в Українi є народ). Другим аргументом є результати голосування по Славутi У мiстi за В.Ющенка голосувало 71,19%, в районi - 74,7%. Увечерi 24 листопада мiська рада прийняла рiшення про згоду на виконання розпоряджень В.Ющенка. Другим пунктом йшла оцiнка роботи ЦВК, а також фактiв фальсифiкацiї на окремих дiльницях, що викривило результати голосування в цiлому по Українi.
26 листопада пiд тиском славутчан аналогiчне рiшення прийняла районна сесiя. Над входом до будинку рад встановлено оранжевий прапор.
24 листопада аналогiчне рiшення прийняла сiльрада с.Довжки. Затим - сiльрада с.Iванiвка.
На майданi встановлено намети постiйно дiючої акцiї спротиву. Туди надходять звернення пiдтримки - колективу школи 7, мiської органiзацiї спiлки ветеранiв вiйни в Афганiстанi, благодiйної органiзацiї "Iнвавiз", багатьох iнших. За один день славутчани здали бiля 1500 гривень учасникам акцiї в Києвi.

Колектив сайту вибачається за перебої в подачi новин в силу вiдомих причин. Повiдомляємо про тимчасове блокування роботи гостьової книги i форуму з метою запобiгання провокативних повiдомлень.