Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
05-Nov-2004
31 жовтня

За пiдрахунками ТВК-195, В.Ющенко отримав 60% голосiв виборцiв, Янукович - 20. Третiм став О.Мороз - 8%. У двох дiльницях (села Iванiвка та Жукiв Славутського району) пiсля телефонного дзвоника нiбито з ТВК (говорили жiночим голосом) викреслили прiзвище М.Бродського - в результатi чого зiпсували 900 бюлетенiв. На цих дiльницях голосування почалося не з восьмої ранку, а з 14-ї години. В Манятинi подiбне не сталося лише тому, що члени дiльничної комiсiї передзвонили до ТВК. В цьому випадку, щоправда, автор дзвiнка з ТВК вiдомий - один з керiвникiв мiсцевого штабу Януковича. До речi, дзвонили туди, де головами дiльничних комiсiй були представники В.Ющенка.
О 14.30 в селi Манятин несподiвано знадобилося двi скриньки для голосування. Навiщо - нiхто сказати не мiг. Враховуючи, що село знаходиться за 50 км. вiд Славути i там всього лише 450 виборцiв, виникло два питання: навiщо зривати людей зi Славути, аби везти скриньку туди? Коли однiєї скриньки в Манятинi цiлком було достатньо. Така ж ситуацiя виникла в с.Яблунiвка, де скриньок було i без того достатньо. Лише пiсля втручання представникiв штабу В.Ющенка було складено накладну на скриньки. Було зроблено i вiдеозапис.
Мiж тим, в нiч з 31 жовтня бiля примiщення ТВК стояло декiлька автобусiв з бiйцями спецпiдроздiлу "Беркут" - бiля 100 мiлiцiянтiв, одна рота. Що зайвий раз свiдчить про наявнiсть владного плану про можливiсть зриву виборiв.