Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
29-Oct-2004
Третя декада жовтня - 2004

23 жовтня 2004 року славутчани, що їхали на мiтинг до Києва, були зупиненi за 30 кiлометрiв вiд мiста дорожнiм патрулем ДАI. Це зайняло 20 хвилин. Пiсля того, як автобуси рушили, чергова машина ДАI обiгнала їх i знову зупинила за декiлька кiлометрiв. Зупинка тривала менше - хвилин 15. Учасники акцiї почали фотографувати номери машини i мiлiцiонерiв. Мабуть, саме це прискорило рiшення мiлiцiонерiв закiнчити огляд. За 5 кiлометрiв - чергова зупинка. Зупиняли пiд Житомиром, Києвом. Що цiкаво - якщо пiд Славутою зупиняли капiтан i прапорщик, то пiд Києвом вже цiлий майор...
На площi пiд ЦВК зiбралося бiля 200 тисяч людей. Такого мiтингу ця площа нiколи ще не бачила. Наймолодшому з славутчан, присутнiх на акцiї - 20 рокiв, найстаршому - 64.
Того ж дня з Славути на Хмельницький рушили iншi автобуси зi славутчанами - на "зустрiч" з Януковичем. Все робилося за рознарядкою - 400 вчителiв, лiкарiв i держслужбовцiв. I де тут адмiнресурс?
Мiж тим, перевiрка трьох дiльниць в Славутi показала наступне: на 17, 18 та 19 дiльницях у списках повторювалися виборцi з однаковими прiзвищами, iменами та по батьковi (нагадаємо - списки готуються працiвниками виконкому i пiдписуються мiським головою.) Збiгаються i рiк народження, i адреса. Є повтори й iншого плану: одна й та ж жiнка вказана пiд дiвочим прiзвищем, i пiд прiзвищем чоловiка. Рекорд - коли до спискiв потрапила людина, що померла 22 роки тому. Є виборцi й по 17 рокiв. Масово люди, якi проживають окремо вiд батькiв, записанi i до них також. У списках також тi, хто давно виїхав за кордон. А 18 жовтня на дiльницi доставлено уточненi списки, де по кожнiй з дiльниць кiлькiсть виборцiв збiльшилась вiд 100 до 200 виборцiв!
19 жовтня у Нетiшинi та 20 жовтня у Шепетiвцi виступали громадяни Росiї - Альона Апiна i так далi. Пiд гаслом "Ваш вибiр - Янукович". Кiлькагодинна росiйська попса а-ля "по улицам ходила большая крокодила" - i купа дорогих авто поруч (в тому числi з написом "Громадська приймальня Януковича") Картинку псувало бiля 20 оранжевих прапорiв з написом "ТАК Ющенко", i мiлiцiя, яка отримала наказ затримувати тих, хто розповсюджує матерiали за Ющенка.
Проведено ряд заходiв i по силовiй лiнiї. 20 жовтня представник мiнiстра оборони В.Кузьмука та голова обласної державної адмiнiстрацiї В.Коцемир провели прийом громадян з вiйськового мiстечка. При цьому втаємничено про захiд було небагато - аби не було пiкетiв протесту. Рафiнована зустрiч вiдбулася лише з обраними - i по тому...
Ну i наостанок - як завжди, радує обласна преса. Тягучим голосом пiд музичку два авторитети - директор i ректор - щодня обiцяють проголосувати за Януковича. Так i кажуть - "я обираю".
А при чому тут ми?