Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква УкраїниЗагальні
Останні новини
14-Oct-2004
Покрова

Шановна українська громадо!
Дорогi браття та сестри!

Приходить свiтле та радiсне свято - Покрова Пресвятої Богородицi. Вiд часiв Хрещення Київської Русi i до наших днiв це свято духовно об'єднувало наш народ, живило його вiрою у повсякчасне заступництво Божої Матерi за людськiй рiд, за мир i добро на нашiй землi.
Iсторiя зберiгає багато свiдчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке вiйсько, надавала воїнам сил у боротьбi з ворогом. Саме тому на Українi свято отримало другу назву - Козацька Покрова i вiдзначається ще й як день українського козацтва. Я щиро вiтаю всiх, в кому живе дух наших славних попередникiв - запорожцiв, бажаю здоров'я i нових перемог в iм'я нашої великої Батькiвщини.
Ми живемо надiєю, що й надалi Богородиця не забуватиме нас. Сьогоднi ми молитовно дякуємо за її милiсть, просимо про духовну пiдтримку. Я вiрю - за Божою допомогою ми зможемо гiдно винести всi випробування долi, обрати вiрну життєву дорогу для себе, своїх дiтей, для всiєї нашої України.
В день великого свята ми ще i ще раз говоримо, що хочемо i будемо жити в мирi i злагодi, любовi i взаєморозумiннi, повазi один до одного, по закону Божеському i людському. Саме на таке життя в день святого Покрова я прошу благословення у Матерi Богородицi!
Щастя всiм, радощiв та благополуччя!
Зi Святом, дорогi мої!

Вiктор Ющенко

http://www.razom.org.ua/ua/news/2590/